Jak zamawiać?

Krok 1 – Zamawianie

Złóżcie zamówienie lub poproście o indywidualną wycenę

Wybierzcie swój ulubiony projekt ze sklepu i złóżcie zamówienie. Możecie również skontaktować się z nami bezpośrednio, jeśli na naszej stronie nie ma tego, czego szukacie. Na Waszą prośbę wycenimy realizację projektu według Waszego pomysłu.

Krok 2 – Płatność

Opłaćcie zamówienie i koszt przesyłki

Przelejcie na nasze konto kwotę zgodną z zamówieniem, które złożyliście w naszym sklepie lub z indywidualną wyceną, przekazaną przez nas mailem.

Krok 3 – Ważne informacje

Przekażcie nam mailem informacje niezbędne do realizacji Waszego zamówienia

Są to na przykład: treści zaproszeń we wszystkich wariantach, nazwiska gości we właściwej odmianie, informację o wybranym kolorze kopert oraz dodatkowe lub niestandardowe życzenia. Szablon to personalizacji zaproszeń jest tutaj.

Krok 4 – Prace projektowe

Rozpoczynamy prace projektowe

Wasze zamówienie jest już opłacone, a my otrzymaliśmy wszystkie informacje potrzebne do rozpoczęcia prac projektowych ? w tym modyfikacji, personalizacji i przygotowania Waszego zamówienia do produkcji. Zaczynamy!

Krok 5 – Akceptacja projektu

Zaakceptujcie projekt

Przed przystąpieniem do produkcji Waszego zamówienia, prześlemy Wam mailem podgląd projektu do akceptacji. Bardzo prosimy o dokładne sprawdzenie treści oraz poprawności nazwisk gości.

Krok 6 – Dostawa

Odbierzcie gotowe materiały

Produkcja trwa do 10 dni, a to znaczy, że paczkę z Waszym zamówieniem nadamy do 10 dni roboczych od momentu zaakceptowania przez Was projektu. Paczki inPost wędrują zwykle 2 dni robocze.

Pamiętajcie, że:

Wprowadzanie poprawek wynikających z błędu po stronie klienta (np. przesłanie złego tekstu do zaproszenia) jest dodatkowo płatne. Więcej przydatnych informacji znajdziecie w zakładce FAQ.