Change The Date – czyli karty zawiadamiające o zmianie terminu ślubu to produkt na miarę roku 2020. Chyba nigdy wcześniej branża ślubna nie musiała zmagać się z problemem na taką skalę. Cierpią wszyscy – właściciele sal weselnych, fotografowie, pracownie florystyczne, studia projektujące zaproszenia ślubne, a najbardziej – narzeczeni. Żadna młoda para planując swój ślub w najczarniejszym scenariuszu nie mogła przewidzieć tego, że rok 2020 to będzie czas odwoływanych lub przekładanych wesel. Na kiedy przełożyć ślub? Z wiosny na jesień, z lata na zimę? A może na kolejny rok? Scenariusze są różne. Jedni decydują się ograniczyć liczbę gości do absolutnego minimum, inni przekładają wesele na inny termin, jeszcze inni biorą ślub w gronie najbliższych, a wesele organizują za rok. Bez względu na to, który scenariusz bliższy jest Waszemu sercu będziecie chcieli powiadomić gości o swoich zamiarach. Jak zrobić to elegancko i z klasą? Przychodzimy do Was z gotowym rozwiązaniem: Change The Date to stylowe zawiadomienia o zmianie terminu ślubu. Do wyboru oddajemy Wam aż 3 wyjątkowe produktu: zawiadomienia w formie eleganckiej karty, którą możecie wręczyć osobiście, zawiadomienie w formie pocztówki (możemy na niej umieścić Wasze zdjęcie!), którą możecie wysłać pocztą i zawiadomienia w formie elektronicznej – możecie rozesłać je do całej listy swoich gości za jednym kliknięciem. Do wyboru macie kilka fantastycznych wzorów – jesteśmy przekonane, że każdy z Was znajdzie wśród nich coś urzekającego dla siebie.

Wciąż nie wiecie, na który produkt się zdecydować? Szerzej o zaletach różnych rozwiązań pisaliśmy w artykule blogowym: Jak powiadomić gości, o zmianie ślubnych planów w związku z koronawirusem?

Pamiętajcie, że karty Change The Date możecie wykorzystać nie tylko jeśli przekładacie ślub w związku z koronawirusem. Takie zawiadomienia przydadzą się również tym z Was, którzy w trakcie planowania wesela zdążyli zmienić plany – postanowiliście zrobić sobie gap year i objechać świat dookoła, a dopiero potem wrócić do ślubnego plannera? Nie ma sprawy – Change The Date jest właśnie dla Was!

A może Save The Date? Tak sobie nieśmiało pomyślałyśmy, że skoro mamy już w sklepie powiadomienia o zmianie terminu ślubu, to może warto byłoby też dodać karty Save The Date? Proponujemy Wam wykorzystanie tych samych wzorów tylko ze zmienioną treścią! Projekty z kalendarzem i zdjęciem łatwo dopasujemy do Waszych powiadomień, karty w których występuje hasło: „jak kocha to poczeka” – zmienimy na „pobieramy się” – lub inne, które Wam się spodoba. Kiedy Save The Date będą przydatne? Jeśli chcecie mieć pewność, że Wasi goście zarezerwują datę i na pewno przybędą na Wasz ślub – może to być szczególnie ważne w przypadku ślubów letnich – bo w tym terminie wiele osób wyjeżdża po prostu na urlop. Save The Date to także znakomity sposób na to, by powiadomić rodzinę i przyjaciół o Waszych zaręczynach! Wyślijcie bliskim pocztówkę, kartkę e-mail lub wręczcie elegancką kartę z wybranym przez Was zadrukiem i obwieśćcie całemu światu, że data Waszego ślubu zbliża się wielkimi krokami!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20