Ślubne inspiracje

Miłośnicy gór biorą ślub!

Wesele z motywem przewodnim? Wiecie, że to lubimy, co? Elegancki ślub cały skąpany w bieli też może być piękny, ale ci, którzy chcą wyróżnić się z tłumu, mają do tego coraz więcej narzędzi. Wesele podróżników i górskich wyg – nie wiem jak wy, ale my widzimy w tle drewnianą chatę, plener na szlaku, ludową chustę zarzuconą na ramiona młodej, no i obowiązkowo zaproszenia ślubne z górskim motywem.

Górski ślub? Czemu nie!

Sposobów na uczczenie tego wyjątkowego dnia, jakim jest zawarcie związku małżeńskiego, jest naprawdę całe mnóstwo. Można urządzić wesele dla 300 osób w wystawnym hotelu, można wyjechać z najbliższymi na Majorkę, a można przygotować swojską ucztę w góralskiej chacie. Bigos, pierogi, bochen pachnącego chleba na wejściu, kiszone ogórki, wiejskie kiełbasy, smalczyk – na samo wspomnienie robimy się głodne!

Sprawdź nietypowe górskie zaproszenia ślubne w naszym sklepie lub spytaj nas o różne warianty kolorystyczne i cenowe:

Papeteria ślubna z motywem gór

Na papeterii ślubnej znamy się jak nikt – wiecie prawda? Same nie bardzo rozumiemy, jak to się stało, że zaproszenia ślubne z motywem gór dołączyły do naszej oferty dopiero teraz. Obie kochamy wędrówki, o górskich szlakach śnimy po nocach, czytanie map mamy w jednym paluszku. Ale dopiero zamówienie jednej z naszych klientek zainspirowało nas do stworzenia tego wyjątkowego projektu.

„Za wszelką cenę chciałam uniknąć tu pstrokacizny. Zaproszenie górskie miało być maksymalnie proste, skromne, ale bardzo eleganckie i szlachetne – jak skaliste górskie szczyty, jak krystalicznie czysta woda górskich potoków. Zaproszenia ślubne z kolorowymi ludowymi motywami nie są wcale rzadkością na rynku. Ten projekt miał być  jednak zupełnie inny. Nowoczesny, prosty, piękny. Ale też graficzny i ponadczasowy w wyrazie. Udało się? Mam ogromną nadzieję, że tak. Granatowa, kremowa lub zielona koperta, ekologiczna podkładka, szlachetny matowy papier, granatowy tusz, bawełniany sznurek – czy mogło być prościej?” – mówi Natalia właścicielka Czarry&Marry.

Co oprócz zaproszenia ślubnego?

Motyw górski to bardzo wdzięczny temat do tworzenia ślubnej papeterii. Powyżej zaprezentowałyśmy oryginalne zaproszenia ślubne z górskim motywem, ale z powodzeniem taki wzór możemy zastosować też na winietkach weselnych, na księdze gości, na indywidualnych podziękowaniach np. dla świadków czy rodziców. Góralskie wesela kojarzą się wielu z nas z doskonałym jedzeniem – jak to połączyć z papeterią ślubną? Bardzo prosto! Słoiczki z domowymi konfiturami lub nalewkami, paczka aromatycznych wędlin i efektowna etykietka z górskim motywem? Spójrzcie, jak wszystkie elementy pięknie składają się w jedną całość. Jeśli wesele planujecie na dużą liczbę gości, to koniecznie pomyślcie też o planach stołów – dzięki nim każdy szybko znajdzie dedykowane mu miejsce. Na małych przyjęciach zdecydowanie wystarczą numery stołów. Tu proponujemy prosty kartonik w stylu eko (np. nasza podkładka do zaproszenia) z nadrukowanym motywem przewodnim i całość umieszczona np. w drewnianej ramce na zdjęcia. Jeśli dodacie do tego prosty, drewniany stół z solidnym blatem lub surowy lniany obrus i świeżą gipsówkę w słoiczkach przepasanych koronką, to zyskacie efekt, który każdego gościa wprawi w osłupienie.

Zaproszenia górskie na ślub? Nam ten pomysł również przypadł do gustu. Bez względu na to czy swoje wesele organizujecie np. w Dolinie Kościeliskiej, czy po prostu uwielbiacie wędrówki górskim szlakiem – możecie sięgnąć po właśnie tę propozycję. Nowoczesna, efektowna, a przy tym całkowicie niebanalna zachwyci wszystkich weselników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

You may also like...

NOWA STRONAKiedyś czarry&marry, a teraz...

Kochani, nasza pracownia przechodzi małą-wielką metamorfozę. Po latach czarrowania, z łzą w oku żegnamy brand "czarry&marry"! To Wy zainspirowaliście nas do tej zmiany... z góry przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogą Was spotkać w trakcie prac rebrandinowych.

Nie ustajemy w tworzeniu pięknych zaproszeń. Sklep działa - zapraszamy!