Miłośnicy gór biorą ślub!

Wesele z motywem przewodnim? Wiecie, że to lubimy, co? Elegancki ślub cały skąpany w bieli też może być piękny, ale ci, którzy chcą wyróżnić się z tłumu, mają do tego coraz więcej narzędzi. Wesele podróżników i górskich wyg – nie wiem jak wy, ale my widzimy w tle drewnianą chatę, plener na szlaku, ludową chustę zarzuconą na ramiona młodej, no i obowiązkowo zaproszenia z górskim motywem.

Górski ślub? Czemu nie!

Sposobów na uczczenie tego wyjątkowego dnia, jakim jest zawarcie związku małżeńskiego, jest naprawdę całe mnóstwo. Można urządzić wesele dla 300 osób w wystawnym hotelu, można wyjechać z najbliższymi na Majorkę, a można przygotować swojską ucztę w góralskiej chacie. Bigos, pierogi, bochen pachnącego chleba na wejściu, kiszone ogórki, wiejskie kiełbasy, smalczyk – na samo wspomnienie robimy się głodne!

Papeteria ślubna z motywem gór

Na ślubnej papeterii znamy się jak nikt – wiecie prawda? Same nie bardzo rozumiemy, jak to się stało, że zaproszenia ślubne z motywem gór dołączyły do naszej oferty dopiero teraz. Obie kochamy wędrówki, o górskich szlakach śnimy po nocach, czytanie map mamy w jednym paluszku. Ale dopiero zamówienie jednej z naszych klientek zainspirowało nas do stworzenia tego wyjątkowego projektu.

„Za wszelką cenę chciałam uniknąć tu pstrokacizny. Zaproszenie miało być maksymalnie proste, skromne, ale bardzo eleganckie i szlachetne – jak skaliste górskie szczyty, jak krystalicznie czysta woda górskich potoków. Zaproszenia ślubne z kolorowymi ludowymi motywami nie są wcale rzadkością na rynku. Ten projekt miał być  jednak zupełnie inny. Nowoczesny, prosty, piękny. Udało się? Mam ogromną nadzieję, że tak. Granatowa koperta, ekologiczna podkładka, beżowy papier, granatowy tusz, bawełniany sznurek – czy mogło być lepiej? Chyba  nie!” – mówi Natalia właścicielka Czarry&Marry.

Co oprócz zaproszenia?

Motyw górski to bardzo wdzięczny temat do tworzenia ślubnej papeterii. Powyżej zaprezentowałyśmy oryginalne zaproszenia z górskim motywem, ale z powodzeniem taki wzór możemy zastosować też na winietkach, na księdze gości, na indywidualnych podziękowaniach np. dla świadków czy rodziców. Góralskie wesela kojarzą się wielu z nas z doskonałym jedzeniem – jak to połączyć z papeterią ślubną? Bardzo prosto! Słoiczki z domowymi konfiturami lub nalewkami, paczka aromatycznych wędlin i efektowna etykietka z górskim motywem? Spójrzcie, jak wszystkie elementy pięknie składają się w jedną całość. Jeśli wesele planujemy na dużą liczbę gości, to koniecznie pomyślmy też o tablicy usadzenia weselników – dzięki niej każdy szybko znajdzie dedykowane mu miejsce. Na małych przyjęciach zdecydowanie wystarczą numery stołów. Tu proponujemy prosty kartonik w stylu eko (np. nasza podkładka do zaproszenia) z nadrukowanym motywem przewodnim i całość umieszczona np. w drewnianej ramce na zdjęcia. Jeśli dodamy do tego prosty, drewniany stół z solidnym blatem lub surowy lniany obrus i świeżą gipsówkę w słoiczkach przepasanych koronką, to zyskamy efekt, który każdego gościa wprawi w osłupienie.

Zaproszenia górskie na ślub? Nam ten pomysł również przypadł do gustu. Bez względu na to czy swoje wesele organizujecie np. w Dolinie Kościeliskiej, czy po prostu uwielbiacie wędrówki górskim szlakiem – możecie sięgnąć po właśnie tę propozycję. Nowoczesna, efektowna, a przy tym całkowicie niebanalna zachwyci wszystkich weselników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!