Organizacja i planowanie ślubu

Składane czy jednokartowe – jaki format zaproszenia ślubnego wybrać?

To nie są błahe dylematy, oj nie! Wybór formatu zaproszenia ślubnego to poważna sprawa. Po pierwsze – są gusta i guściki. Jedni wolą klasykę, inni są otwarci na niesztampowe rozwiązania. Po drugie – są kwestie praktyczne. Nawet jeśli w głębi serca już podjęliście decyzję o tym, czy Wasze zaproszenie na ślub będzie składane czy też nie, warto poznać wszystkie argumenty, zanim złożycie zamówienie.

Zaproszenie ślubne składane to dużo możliwości w dobrej cenie!

Zaproszenia ślubne składane uważane są za klasyczne, co oznacza, że z biegiem lat nie stracą na aktualności i będą stanowić cudowną, ponadczasową pamiątkę.

Są również dość praktyczne – dają dużo możliwości rozkładu i podziału treści we wnętrzu zaproszenia ślubnego, bez konieczności zamawiania dodatkowo płatnych wkładek. Ponadto na okładce znajdzie się miejsce na imiona Młodych i główny motyw graficzny. I nic innego nie zakłóci wizualnie tej pięknej, czystej kompozycji!

Myślisz o tym, żeby na swoim zaproszeniu ślubnym umieścić miłosny wierszyk? Chcesz przeznaczyć miejsce na Wasze zdjęcie? Zastanawiasz się, jak w to wszystko wciśniesz informację o kwiatach?

Składane zaproszenie ślubne sprosta takim wymaganiom. Wprawiony projektant zgrabnie rozłoży te informacje we wnętrzu i na okładce. Nie ma obawy, że treść zaproszenia i elementy graficzne będą stłoczone.

Składane zaproszenia ślubne z naszej pracowni można zamówić w dwóch formatach:

  • Kwadratowe składane zaproszenia ślubne – 15x15cm
  • Prostokątne składane zaproszenia ślubne – 17x12cm

Przeglądaj nasze zaproszenia ślubne składane

Zaproszenia ślubne jednokartowe z wkładką – nowoczesny sznyt i lekkość!

Zaproszenia ślubne jednokartowe z wkładką to nowoczesne rozwiązanie, w którym mamy możliwość łatwego łączenia różnych rodzajów papierów oraz podklejek. Podklejki to ozdobne papiery, którymi podkleja się zaproszenie ślubne jednokartowe. Dzięki temu zaproszenie na ślub zyskuje większą objętość i sztywność, ale również walory estetyczne.

W cenę zaproszeń ślubnych jednokartowych wliczony jest koszt jednej wkładki. Do każdego zaproszenia ślubnego – niezależnie od jego formatu – otrzymacie również kolorową kopertę z przewiązką, czyli spersonalizowaną zawieszką na ozdobnym sznurku lub tasiemce.

Standardowy zestaw składa się z:

  • Jednokartowe zaproszenie na ślub – 17x12cm
  • Jednokartowa wkładka  – w różnych formatach, lecz zwykle mniejsza od zaproszenia

Przeglądaj nasze zaproszenia ślubne jednokartowe z wkładką

Niezależnie od rodzaju zaproszeń kolor kopert i przewiązki wybieracie sami.

You may also like...

KALENDARZ JUŻ PRAWIE PEŁNY....Powoli zamykamy sezon 2022

Kochani, nasz kalendarz prac na lato 2022 jest już prawie pełny!

Przed złożeniem zamówienie napiszcie do nas maila z pytaniem o dostępność Waszego terminu.