Składane czy jednokartowe – jaki format zaproszenia ślubnego wybrać?

To nie są błahe dylematy, oj nie! Wybór formatu zaproszenia ślubnego to poważna sprawa. Po pierwsze – są gusta i guściki. Jedni wolą klasykę, inni są otwarci na niesztampowe rozwiązania. Po drugie – są kwestie praktyczne. Nawet jeśli w głębi serca już podjęliście decyzję o tym, czy Wasze zaproszenie na ślub będzie składane czy też nie, warto poznać wszystkie argumenty, zanim złożycie zamówienie.

Zaproszenie ślubne składane to dużo możliwości w dobrej cenie!

Zaproszenia składane uważane są za klasyczne, co oznacza, że z biegiem lat nie stracą pary i będą stanowić cudowną, ponadczasową pamiątkę.

Są również dość praktyczne – dają dużo możliwości rozkładu i podziału treści we wnętrzu zaproszenia, bez konieczności zamawiania dodatkowo płatnych wkładek. Ponadto na okładce znajdzie się miejsce na imiona Młodych i główny motyw graficzny. I nic innego nie zakłóci wizualnie tej pięknej, czystej kompozycji!

Myślisz o tym, żeby na swoim zaproszeniu ślubnym umieścić miłosny wierszyk? Chcesz przeznaczyć miejsce na Wasze zdjęcie? Zastanawiasz się, jak w to wszystko wciśniesz informację o kwiatach?

Składane zaproszenie ślubne sprosta takim wymaganiom. Wprawiony projektant zgrabnie rozłoży te informacje we wnętrzu i na okładce. Nie ma obawy, że treść zaproszenia i elementy graficzne będą stłoczone.

Składane zaproszenia ślubne z naszej pracowni można zamówić w dwóch formatach:

  • Kwadratowe składane zaproszenia ślubne – 15x15cm
  • Prostokątne składane zaproszenia ślubne – 17x12cm

Przeglądaj nasze zaproszenia ślubne składane

Zaproszenia ślubne jednokartowe z wkładką – nowoczesny sznyt i lekkość!

Zaproszenia jednokartowe z wkładką to nowoczesne rozwiązanie, w którym mamy możliwość łatwego łączenia różnych rodzajów papierów oraz podklejek. Podklejki to ozdobne papiery, którymi podkleja się zaproszenie jednokartowe. Dzięki temu zaproszenie na ślub zyskuje większą objętość i sztywność, ale również walory estetyczne.

W cenę zaproszeń jednokartowych wliczony jest koszt jednej wkładki. Do każdego zaproszenia – niezależnie od jego formatu – otrzymacie również kolorową kopertę z przewiązką, czyli spersonalizowaną zawieszką na ozdobnym sznurku lub tasiemce.

Standardowy zestaw składa się z:

  • Jednokartowe zaproszenie na ślub – 17x12cm
  • Jednokartowa wkładka  – w różnych formatach, lecz zwykle mniejsza od zaproszenia

Przeglądaj nasze zaproszenia ślubne jednokartowe z wkładką

Niezależnie od rodzaju zaproszeń kolor kopert i przewiązki wybieracie sami.