Jak przygotować listę gości do bezpłatnej personalizacji zaproszeń ślubnych?

Kupiliście już zaproszenia w naszym sklepie? Prześlijcie nam mailem listę gości do personalizacji. Będzie nam łatwiej, jeśli prześlecie listę, korzystając z naszego szablonu:

Pobierz nasz szablon do personalizacji zaproszeń

A teraz cenne wskazówki:

Jeśli planujesz inną treść zaproszenia dla rodziców, inną dla singli, a inną dla świadków itd… to zadbaj o to, aby podzielić listę gości na osobne zbiory – tak aby każdy zbiór znajdował się pod właściwym wariantem treści. Każdy wariant wraz z listą odpowiadających mu gości prześlij nam w osobnym pliku. W ten sposób nie będzie miejsca na pomyłkę i właściwe nazwiska wkleimy do właściwych zaproszeń. Gotowe pliki prześlij na adres anna@papeteriaslubna.pl.

Pamiętaj o:

 1. Odmianie imion i nazwisk, dopasowanej gramatycznie do treści Twojego zaproszenia
 2. Jedna linijka = jedno zaproszenie, czyli w jednym wierszu wypisz wszystkie osoby, które mają znaleźć się na jednym zaproszeniu (np. “Annę Kowalską-Nowak i Łukasza Nowaka wraz z dziećmi”)
 3. Nie umieszczaj numeracji, ani punktowania! Po prostu kliknij “ENTER” i zacznij pisać w następnej linijce. W przeciwnym wypadku numerki pojawią się na Twoim zaproszeniu.
 4. Jeśli dodasz na końcu każdej linijki przecinek lub średnik, znajdzie się on na zaproszeniu
 5. Nie używaj CapsLocka. Zamiast “ANNĘ KOWALSKĄ” napisz “Annę Kowalską” – my zadbamy o resztę

Pamiętaj, że za poprawność ortograficzną i gramatyczną tekstów oraz prawidłową odmianę nazwisk odpowiada Para Młoda. 

Pamiętajcie o właściwej odmianie imion i nazwisk – w języku polskim z zasady odmieniamy wszystkie nazwiska, z wyjątkiem tych obcego pochodzenia. Uwaga na nazwiska obcego pochodzenia – nie chodzi o nazwisko typu “Suś” – takie nazwisko, mimo iż pochodzi z języka niemieckiego, zostało już spolszczone i powinno być odmieniane w każdej sytuacji. Chodzi o typowo obce i niespolszczone nazwiska! Zobaczcie przykłady odmiany nazwiska Suś poniżej:

 • Z radością zapraszamy Sz. P. Annę i Michała Susiów…
 • Z radością zapraszamy Sz. P. Annę Suś wraz z osobą towarzyszącą…
 • Z radością zapraszamy Sz. P. Michała Susia…
 • Z radością zapraszamy Annę Suś i Michała Susia z dziećmi Anią, Hanią i Karolkiem…
 • Szanowny Panie Michale Susiu, z radością zapraszamy Pana na nasz ślub…
 • Kochani Anno, Michale i Dominku Susiowie, z radością zapraszamy Was…

Jeśli macie jakieś pytania lub jesteście zainteresowani indywidualną wyceną, to śmiało tu: ania@papeteriaslubna.pl i tu: https://www.facebook.com/czarryandmarry