Zaproszenia ślubne boho cieszą się w ostatnich sezonach ogromną popularnością. Nie ma się co dziwić – łączą w sobie ślubną elegancję z lekkością artystycznej bohemy. Pełne lekkich i radosnych motywów roślinnych zachwycają panny młode w każdym wieku. Kwiatowe desenie doskonale łączą się tu z geometrycznymi wzorami i z efektownymi złoceniami. Wianki, liście, piórka, gałązki – zaproszenia ślubne boho to swoboda, lekkość, delikatność. Bardzo to lubimy, a Wy?
W tym dziale znajdziecie zresztą nie tylko zaproszenia ślubne rustykalne z efektownymi kwiatami, ale i projekty inspirowane klasycznymi botanicznymi rycinami. W kolekcji zaproszeń ślubnych boho nie mogło ponadto zabraknąć tak popularnych w ostatnich sezonach elementów eko – podkładki z szarego papieru, jutowe lub bawełniane sznurki do przewiązania koperty, podklejki do kopert z ekologicznego papieru – takie zaproszenia ślubne z pewnością zrobią wrażenie na wszystkich weselnikach.

Kiedy warto zdecydować się na zaproszenia ślubne rustykalne? Jeśli planujecie ślub w plenerze, zamiast misternie układanego przez florystkę bukietu planujecie ozdobić salę łąkowymi bukietami, a zamiast o welonie marzycie o wianku – to niezawodny sygnał, że nasze zaproszenia rustykalne znajdą szczególne miejsce w Waszych sercach!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17