Jakie zaporszenia ślubne cieszą się ostatnio największą popularnością? Oczywiście zaproszenia ślubne glamour! Pałacowa elegancja – błysk, szyk, diamenty – powiedzmy sobie szczerze, że każda kobieta to uwielbia! Ślub to jedyny taki moment (no, może prawie jedyny! ;), kiedy każda z nas może poczuć się prawdziwą księżniczką. Suknia cała skąpana w koronkach, szykowny frak pana młodego, efektowna sala balowa (obowiązkowo z żyrandolami!), a do tego zaproszenia ślubne glamour! Ten efekt wywoła zachwyt w oczach każdej ciotki i każdego wujka! Nie ma w tym nic dziwnego, bo glamour naprawdę potrafi oczarować. Co ciekawe styl glamour stojący na przeciwnym biegunie do lekkiego i sielskiego stylu boho utrzymuje się na szczycie weselnych list przebojów i abosultnie nic nie zapowiada, by miało się to kiedykolwiek zmienić.

Powiedzcie więc sami – czy wobec tego w ofercie Czarry&Marry mogło zabraknąć zaproszeń ślubnych glamour? No nie mogło. W żadnym razie. Jasne lub kolorowe tło, delikatny motyw graficzny i złocenia, złocenia, złocenia. W przypadku zaproszeń ślubnych glamour w ogóle nie trzeba bać się przepychu. Tu obowiązuje jedna zasada – im więcej, tym lepiej! Więcej złota, więcej błysku, więcej zdobień – dokładnie o to chodzi! W tej kategorii znajdziecie przede wszystkim złote zaproszenia ślubne, ale też efektowne czarne zaproszenia ślubne czy zaproszenia ślubne bordo.

Poszukując zaproszeń na ślub glamour możecie wybierać zaproszenia ślubne jednokartkowe lub zaproszenia ślubne składane. Obie opcje są naprawdę przepiękne. Nie zapominajcie przy tym o kopertach i dodatkach! Zaproszenia ślubne glamour jednokartkowe możemy z powodzeniem przewiązać złotym sznurkiem i dodać mu w ten sposób szyku. Zaproszenia ślubne glamour w składanej formie rewelacyjnie wyglądają w duecie z efektowną kopertą – możecie wybrać kontrastujący kolor i w ten sposób stworzyć smakowity duet, który nigdy nie straci na aktualności.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10