Zaproszenia ślubne jednokartkowe w postaci pojedynczej karty z dodatkową wkładką – informacją o weselu lub kwiatach cieszą się w ostatnich sezonach wzrastającą popularnością. Do niedawna to zaproszenia składane – podłużne, a później kwadratowe zajmowały szczyt weselnych list przebojów. Jednak my, Polacy, jak widać jesteśmy otwarci na nowości i szybko pokochaliśmy pełne wdzięku i smaku kompozycje graficzne, mieszczące informację o ślubie na jednej głównej karcie, uzupełnionej dodatkowymi, niezależnymi wkładkami, np. tzw. wkładką RSVP. Moda na zaproszenia ślubne jednokartowe przywędrowała do nas z USA, gdzie takie uniwersalne wzory papeterii ślubnej już jakiś czas temu zrobiły furorę – efektowne sety w postaci zaproszenia i wkładki często jeszcze z dodatkową mapką przewiązane na dodatek wstążką, koronkową tasiemką lub sznurkiem szybko podbiły serca narzeczonych. Na naszym rodzinnym gruncie, Panny Młode o wyszukanym guście zaczęły doceniać i coraz częściej poszukiwać zaproszeń ślubnych jednokartkowych. To nas, twórców pracowni czarry&marry, ogromnie cieszy! Dlaczego ten nowoczesny format cieszy się aż takim wzięciem?
Zaproszenia ślubne jednokartkowe są niezwykle eleganckie i praktyczne, jeśli chcemy zamieścić w swoim projekcie dużo różnych informacji. Stylowy motyw graficzny, praktyczne informacje dotyczące czasu i miejsca uroczystości, wierszyk, informacja o prezentach – o to często pytacie. Jak rozsądnie rozplanować miejsce na zaproszeniu? W przypadku zaproszeń z wkładką to proste – podstawowe informacje zamieszczamy na zaproszeniu ślubnym jednokartkowym, dodatkowe komunikaty na wkładkach.
Standardowo w naszej ofercie takie zaproszenia występują w komplecie z jedną wkładką RSVP i kopertą, ale na życzenie pary możemy wprowadzić tu modyfikacje – zmienić rozkład treści na zaproszeniu, dodać więcej niż jedną wkładkę do zaproszenia ślubnego, a cały zestaw uzupełnić papierową opaską, sznureczkiem, wstążką.

Wyświetlanie 1–36 z 45 wyników