W duszy gra Wam minimalizm? Doskonale! W tej zakładce znajdziecie proste zaproszenia ślubne w minimalistycznym stylu, projektowane pod szyldem idei „less is more”. Bo siła ponadczasowości leży w prostocie! Jeśli macie dość wszechobecnej pstrokacizny, swoje wesele chcecie urządzić z klasą i elegancją, bez zbędnego przepychu, to z pewnością zachwycą Was oszczędne i efektowne projekty z tej kategorii. Wysokiej klasy typografia, niebalany układ tekstu, doskonałej jakości papier (szczególną uwagę zwracamy tu również na gramaturę!), efektowna, choć prosta koperta – moc drobiazgów przyciąga!
Zaproszenia minimalistyczne to lekkość, delikatność, ale i dojrzałość. Na próżno szukać tu krzykliwych kolorów, wielobarwnych kwiatów, geometrycznych kształtów. Zamiast tego jest gra światłem i cieniem (matowy papier w połączeniu ze złoconą folią – duet wyśmienity!), oszczędność kolorów (w tej kolekcji spotkacie spokojne, harmonijne barwy), precyzyjnie dobrane kroje pism i dużo wolnej przestrzeni w tle. Minimalistyczne zaproszenia na ślub to połączenie prostoty i powściągliwości – ponieważ w tej kolekcji często znajdziecie złocenia prawdziwą złotą folią, możecie zrezygnować z dodatkowych ozdobników np. dekoracyjnych sznureczków do przewiązania koperty.
Zaproszenia ślubne prezentowane w tym dziale to najczęściej zaproszenia jednokartkowe. Możecie zdecydować się tutaj na dołożenie informacyjnej wkładki – ciekawostką jest to, że możemy wykonać ją z półprzezroczystego pergaminu. Połączenie różnych faktur i papierów zdecydowanie wpisuje się w klimat nowoczesnych zaproszeń minimalistycznych i zaspokoi wybrende gusta osób wrażliwych na nowoczesny minimalizm.
Co jeszcze warto wiedzieć? Ponadczasowość minimalistycznych zaproszeń na ślub sprawia, że nie tracą one na aktualności. Jeśli zamawiacie zaproszenia na długo przed datą swojego ślubu i nie wiecie, w jakim klimacie urządzicie wesele lub jeśli organizujecie wesele bez motywu przewodniego, to właśnie te projekty będą dla Was strzałem w 10!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12