Śluby w plenerze i wesela w ogrodach zyskują coraz większą popularność. Jeśli zamiast wystawnej sali balowej marzy Wam się ślub w stodole, wiejskiej posiadłości, pod namiotem lub pod chmurką, to nasze zaproszenia ślubne rustykalne idealnie wpasują się w klimat takiego wesela na łonie przyrody! W tym dziale znajdziecie projekty inspirowane naturą i wiejskim życiem: zaproszenia ślubne rustykalne z misternymi bukietami, z luźnymi kwiatami delikatnie rozrzuconymi przez wiosenny wietrzyk, z gałązkami i trawami, z łąkowymi wiankami, rysunkową wiejską chatą, starym młynem. Wiejska Arkadia! Nie bez powodu zaproszenia ślubne rustykalne są jedynymi z najpopularniejszych produktów wybieranych z naszej oferty! Myślimy o tym tak: są ponadczasowe, bardzo romantyczne i sielskie, pasują zarówno do wiejskiego wesela w drewnianej chacie (albo przepięknej stodole), jak i – ze względu na swoją elegancję i wyrazistość – do tradycyjnego domu weselnego. Jeśli na tym etapie planowania ślubu wciąż nie wiecie, czy uda Wam się zorganizować uroczystość na łące czy w tradycyjnym domu weselnym, to rustykalne zaproszenia ślubne będą bardzo bezpiecznym wyborem.

Zaproszenia ślubne boho zamieszczone w tej kategorii można przepięknie łączyć z kopertami i dodatkami. Jasne tło rewelacyjnie koresponduje ze kolorową podkładką, do wyboru macie też różnorodne koperty (dla kontrastu rekomendujemy te w ciemnych kolorach), sznureczki, wstążki, wkładki.
Zaproszenia ślubne boho mogą, choć wcale nie muszą być delikatne – spójrzcie na wyraziste projekty Burgundia czy Rustica Elegantia. Łączą one w sobie kolory intensywnego królewskiego burgundu, bordo, zieleni i złota. Bukiety i wieńce bordowych kwiatów przeplatanych liśćmi mają swój charakter! I pamiętajcie, że wszystkie proponowane przez nas zaproszenia ślubne boho możecie podrasować dodatkami lub zmianą kolorystyki. Wystarczy, że do jasnego tła wybranego przez siebie zaproszenia ślubnego rustykalnego dodacie wkładkę w kontrastującym kolorze (mowa o zaproszeniach jednokartkowych) i zyskacie naprawdę nieziemski efekt doskonale dopasowany do własnych preferencji i ślubnych potrzeb.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 23