Zaproszenia na ślub złocone? No jasne, że tak! Zaproszenia ślubne glamour nie mogą istnieć bez efektownego złota!  Zwróćcie uwagę na to, że projekty umieszczone w tej zakładce pasują nie tylko do eleganckiego balu na wystawnej sali bankietowej, ale także do małej, rodzinnej uroczystości lub niewielkiego wesela w plenerze. Złota folia jest piękna i uniwersalna. Zaproszenia na ślub złocone – jednokartkowe lub składane – okraszone błyskiem to projekty, z których jesteśmy szczególnie dumne. Opracowanie techniki druku, która pozwoliłaby wysoką precyzję wykonania, tak aby w pełni cieszyć się projektem oglądanym na ekranie monitora, nie było takie proste, ale naprawdę okazało się warte każdego wysiłku! Dzięki wzmożonej pracy dziś możecie podziwiać zaproszenia ślubne złocone, które naprawdę zachwycają w każdym szczególe, gdy weźmie się je do ręki.
Złotą folię postanowiłyśmy wykorzystywać tu do różnego rodzaju motywów graficznych i tak w tej kategorii znajdziecie projekty, które umieściliśmy też w innych działach – są tu zaproszenia ślubne glamour, zaproszenia ślubne rustykalne, czarne zaproszenia ślubne, zaproszenia ślubne bordo.

Ciekawostką niech będzie fakt, że wszystko to, co na zaproszeniu ślubnym złoconym jest w kolorze złota, może być też zamienione na srebrne! Jeśli zatem zamiast ciepłego i szlachetnego koloru złotego, wolicie chłodniejsze i szykowne srebro – nie ma problemu – wystarczy, że powiadomicie nas o tym na etapie zamówienia, a my złotą folię zamienimy na srebrną! Prawda, że fajnie?

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13