Promocja!

Blossom white – składane

5,50 6,00 

KONSULTUJEMY SIĘ Z TOBĄ NA BIEŻĄCO
  1. Zamawiasz w sklepie projekt w wybranej ilości.
  2. Przekazujesz mailem dodatkowe informacje
  3. W ciągu 3-5 dni roboczych otrzymasz elektroniczne podglądy do akceptacji
  4. Wszystko ok? Do 10 dni roboczych gotowy produkt będzie do Ciebie wysłany!
Minimalna liczba zamawianych zaproszeń wynosi 20 sztuk – dolicz 10 dodatkowych zaproszeń na wszelki wypadek.
Wyczyść

Opis

Botaniczne zaproszenie na wesele z przepięknym motywem kwiatowym? Oto stoi przed Wami Blossom white – składane zaproszenie w rustykalnym stylu. Kochamy jego nienachalny charakter! Słodka biel, efektowna kompozycja zielonych liści i odręczny krój pisma – taki zestaw po prostu nie może umknąć Waszej uwadze! Ale to nie wszystko. Środek to minimalistyczna kompozycja, jaką znamy z wielu klasycznych zaproszeń ślubnych, temu projektowi towarzyszy jednak dodatkowo dzika łąka cała wprost uginająca się pod ciężarem pachnącego kwiecia. Ciągle Wam mało? Zwróćcie tylko uwagę na te zgrabne piktogramy umieszczone na rewersie i pasującą do całości eko kopertę – proponujemy dodać do niej uroczy ozdobnik w postaci przewiązki z powtórzonym motywem kwiatowym. Prawda, że taki zestaw prezentuje się okazale? Nie musicie jednak na tym kończyć swoich zakupów – wybierzcie do zestawu plan usadzenia gości, winietki weselne, menu z numerami stołów i podziękowania dla rodziców – jak szaleć, to szaleć! A jeśli chcecie zaoszczędzić, to zapytajcie o gotowy set 50 lub 100 zaproszeń weselnych z takim motywem. 

W cenie zestawu:

Zaproszenie Składane 14,5 x 14,5 cm
Wkładka Dodatkowo płatna!
Koperta Matowa (gratis)
Premium z połyskiem (+1zł)
Technika Zadruk matowy
Papier Biały matowy
Personalizacja Gratis! Prześlij nam nazwiska gości we właściwej odmianie – wkleimy je do Twoich zaproszeń. Dowiedz się więcej.
Masz pytanie lub pomysł na modyfikację projektu? Skontaktuj się z nami!

Chcesz domówić dodatkowe elementy – mapę dojazdu, wstążkę, obwolutę, save the date czy też przewiązkę? Będziesz wysyłać zaproszenia pocztą i chcesz zaadresować koperty? Porozmawiajmy! Dopasujemy projekt do Twoich potrzeb i przygotujemy indywidualną wycenę.

Dodatkowe informacje

Złocenia

Klasyczny zadruk matowy, Wydruk ze złoceniem (+2 zł)

Wybierz rodzaj koperty

Koperta matowa (gratis), Koperta premium z połyskiem (+1 zł)

Możesz lubić także…