Zaproszenie ślubne rustykalne – Marsala

10,00 15,00 

W CZARR&MARRY KONSULTUJEMY SIĘ Z TOBĄ NA BIEŻĄCO
  1. Zamów w sklepie zaproszenia ślubne w wybranej ilości
  2. Przekaż mailem treści, nazwiska i inne dodatkowe uwagi
  3. W ciągu 3-5 dni roboczych otrzymasz mailem podglądy do akceptacji
  4. Wszystko ok? Do 2 tygodni spersonalizowane zaproszenia zostaną do Ciebie wysłane

Do tej kolekcji możesz zamówić także oprawę graficzną wesela, np. winietki, plan i numery stołów, menu. Dowiedz się więcej – Jak zamawiać.

Minimalna liczba zamawianych zaproszeń wynosi 30 sztuk – dolicz 10 dodatkowych zaproszeń na wszelki wypadek.
Wyczyść

Opis

Do tego zaproszenia ślubnego mamy szczególny sentyment. Czy to przez jego pełną zmysłowości nazwę, czy też przez elegancki kwiatowy motyw, który dodaje mu gracji? Trudno powiedzieć. Wiemy jednak, że i Wy zakochacie się w „Marsali” równie mocno, jak my. To zaproszenie na ślub ma wszystko, co potrzeba by zachwycać. Dziewczęcą lekkość, wdzięk, ponadczasowy szyk, kaligraficzne liternictwo, dwie podklejki – w tym jedną złotą, kwiaty w kolorze wina. Jak nie ulec jego czarowi? To po prostu niemożliwe. 

Kolorystyka naszego zaproszenia uderza w nuty królewskiego burgundu i wina. Malarską paletę bordowych odcieni tworzy zestawienie wielu różnych kwiatów. Wśród nich są czerwone i różowe róże, bordowe pąki, zielone liście i fioletowe akcenty. Taki motyw będzie się cudownie komponować ze ślubem w klimacie boho, ale również – dzięki złotej podkładce – z eleganckim weselem w stylu glamour. Jednak bez obaw – w tym zaproszeniu na ślub nie ma zbędnej pompy. Złamana biel wysokiej jakości papieru, zielone liście, dziewczęcy róż – wszystko to razem sprawia, że Marsala nie jest ani przytłaczająca, ani nadęta. Wręcz zachowuje swój naturalny, świeży, kobiecy charakter. Wybierzcie wkładkę z motywem kwiatów, a do tego granatową kopertę dla złamania kolorystyki i zachwyćcie swoich gości niebanalnym ślubnym zaproszeniem wprost od Czarry&Marry – jesteśmy tu dla Was.

W cenie zestawu:

Zaproszenie Jednokartowe 12×17 cm
Wkładka RSVP Jednokartowa 12×8,5 cm
Koperta Matowa (gratis)
Premium z połyskiem (+1zł)
Przezroczysta kalka (+1,5zł)
Technika Zadruk matowy, złota podklejka
Papier biały matowy
Personalizacja Gratis! Prześlij nam nazwiska gości we właściwej odmianie – wkleimy je do Twoich zaproszeń. Dowiedz się więcej.
Masz pytanie lub pomysł na modyfikację projektu? Skontaktuj się z nami!

Chcesz domówić dodatkowe elementy – mapę dojazdu, wstążkę, obwolutę, save the date czy też przewiązkę? Będziesz wysyłać zaproszenia pocztą i chcesz zaadresować koperty? Porozmawiajmy! Dopasujemy projekt do Twoich potrzeb i przygotujemy indywidualną wycenę.

Dodatkowe informacje

Ze złotą podklejką czy bez?

Proste zaproszenie jednokartowe bez żadnej podklejki, Zaproszenie ze złotą podklejką