Miłością połączeni (szary)

8,00 9,50 

W CZARR&MARRY KONSULTUJEMY SIĘ Z TOBĄ NA BIEŻĄCO
  1. Zamów w sklepie zaproszenia ślubne w wybranej ilości
  2. Przekaż mailem treści, nazwiska i inne dodatkowe uwagi
  3. W ciągu 3-5 dni roboczych otrzymasz mailem podglądy do akceptacji
  4. Wszystko ok? Do 2 tygodni zamówienie zostanie do Ciebie wysłane

Do tej kolekcji możesz zamówić także oprawę graficzną wesela, np. winietki, plan i numery stołów, menu. Dowiedz się więcej – Jak zamawiać.

Minimalna liczba zamawianych zaproszeń wynosi 30 sztuk – dolicz 10 dodatkowych zaproszeń na wszelki wypadek.
Wyczyść

Opis

Odciski palców dwóch kochających się osób ułożone w serce, do tego złota folia i szary papier – o to nasz przepis na nowoczesne zaproszenie ślubne, które zachwyca oryginalnością.

Przeglądając ofertę naszych zaproszeń pewnie zdążyliście już zauważyć, że mamy pewną słabość do szarości, co? No cóż – tak bywa. Obie uważamy, że szary kolor ma w sobie nieodkryty potencjał – a już na pewno w branży ślubnej. Zupełnie nie możemy zrozumieć, dlaczego śluby kojarzą się przede wszystkim z bielą i różem. Od czasu do czasu pojawia się granat, czerwień, czy zieleń, ale to wciąż zdecydowanie za mało. Szarość uważana przez wielu za kolor smutny i nijaki powinna zostać raz na zawsze odczarowana, co niniejszym czynimy. Koniec z niedocenianiem szarości! Niech żyje minimalizm, elegancja i szyk! Dodajmy do niej szlachetne złoto i nowoczesną wkładkę z piktogramami na wyjątkowej klasy białym papierze. I kto teraz powie, że szarość nie pasuje do klimatu ślubnego? A gdy dodać do tego jakże romantyczny, a jednocześnie klasyczny motyw – odciski kciuków ułożone w serce – Wasze złocone zaproszenie na szarym papierze zyskuje humor i lekkość. Według nas ten kolor ma przed sobą całkiem obiecującą ślubną karierę!

W podstawowym zestawie:

Zaproszenie Jednokartowe 12×17 cm
Wkładka Jednokartowa kwadratowa 10×10cm
Koperta Matowa (gratis)
Premium z połyskiem (+1zł)
Przezroczysta kalka (+1,5zł)
– kolor koperty możemy dopasować do Waszych preferencji.
Ozdobniki Cena podstawowego zestawu obejmuje kolorową kopertę matową ze sznurkiem lub tasiemką do przewiązania. Sznureczek można uzupełnić o małą zawieszkę z imionami Młodych oraz datą ślubu lub wymienić na banderolę z nadrukiem. Szczegóły omówimy mailowo!

Sposób wykonania:

Technika Złota folia na papierze barwionym w masie.
Papier Matowy o wysokiej gramaturze (280 gram). Kolor papieru: szary i biel. Uszlachetniony miłą w dotyku folią matującą, która zapewnia idealne tło dla złotej folii.
Personalizacja Gratis! Po złożeniu zamówienia prześlij nam tekst zaproszeń oraz nazwiska gości do personalizacji (we właściwej odmianie) – wkleimy je do Twoich zaproszeń bez dodatkowych kosztów. Dowiedz się więcej.
Dodatkowo płatne
  • Ozdobne wnętrze koperty
  • Dodatkowe wkładki do zaproszeń (np. wkładka z informajcą o kwiatach)
  • Rysunek mapki dojazdu
  • Indywidualny projekt zaproszenia
  • Zawiadomienia SaveTheDate
Masz pytanie lub pomysł na modyfikację projektu? Skontaktuj się z nami!

Dodatkowe informacje

Wybierz rodzaj koperty

Koperta transparentna (półprzezroczysta kalka), Koperta matowa (gratis), Koperta premium z połyskiem (+1 zł)

Możesz lubić także…